Zárt kapus edzőmeccsen magabiztosan győzött a Falco az Oroszlány ellen

A hazaiak az első negyedben 33 pontot dobtak, ami megalapozta a későbbi győzelmüket, ezután folyamatosan őrölték fel az oroszlányiakat.

Falco Vulcano Energia KC Szombathely – OSE Lions 98-72 (33-20, 24-26, 21-15, 20-11)

A szabad sajtó nem létezhet nélküled. Támogasd a Nyugat.hu-t!
Támogatom

Kilenc fős rotációval vágott neki a mérkőzésnek a Falco, Sövegjártó Ábel mellett Milosevic és Anderson sem lépett pályára. A feldobás után az első pontok az Oroszlányé voltak, viszont hamar ritmusba került a Falco, szinte nem tudtott hibázni. 33 pontot dobott a csapat az első tíz percben, így magabiztos előnnyel várták a második negyedet, amelyben a vendégek agresszívan támadták a gyűrűt, az első félidő végére két ponttal kerültek közelebb (57-46). A szünet után lassan kezdett a Falco, az Oroszlány 6 pontig küzdötte vissza magát, de jó egyéni teljesítményeknek köszönhetően végül ezt a játékrészt is megnyerték a szombathelyiek, 78-61-nél fordultak az utolsó etapra. A negyedik negyedben tovább nőtt a különbség, s százat végül nem érte el a Falco, de magabiztos sikert aratott az OSE ellen: 98-72.