Torma Kristófnak és családjának el kellett hagyniuk kolontári házukat. Mint ismert, egy újabb gátszakadás lehetősége miatt telepítették ki a vörösiszap katasztrófa miatt amúgy is szinte lakhatatlanná vált területet.
– Amint megtudtuk, hogy milyen helyzetbe került egy játékosunk, kötelességünknek éreztük, hogy segítsünk – mondta honlapunknak Gráczer György ügyvezető. Kristófnak és családjának, amíg nem rendeződik ez a szörnyű helyzet, egy lakást biztosítottunk, ahol biztonságban vészelhetik át ezt a nehéz időszakot.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!