Természetesen amint további információk lesznek, honlapunkon azonnal olvashatják.
Több napilap és a Szolnok honlapja is tényként közölte, hogy Váradi Kornél távozott a Falcotól és Szolnokra igazolt. A játékost ma telefonon értük utol. Cáfolta, hogy aláírt volna a piros-feketékhez.
- Nem írtam alá szerződést a Szolnokhoz. Tudnék róla, ha ezt tettem volna. Ma tárgyalok a Falco vezetőivel, tulajdonosaival, a nap végére okosabbak leszünk. Azt azonban a leghatározottabban cáfolom, hogy elköteleztem volna magam a Szolnokhoz. - mondta szűkszavúan Váradi Kornél.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!