Óvott a Falco

Könnyen lehet, hogy még "nem ért véget" a jászberényi találkozó.

A Fortress-Jászberény - Falco-Trend Optika KC Szombathely mérkőzés lefújása után a sárga-feketék megóvták a mérkőzést, mondván a 39. percben, egy alapvonali vendég bedobásnál, amikor még nem volt játékban a labda, Szögi faultolta Vlahovicsot, amely után a játékvezetők két büntetőt ítéltek, pedig szerintük a szabályok értelmében ilyenkor sportszerűtlen faultot, vagyis két büntetőt, plusz oldalvonali bedobást kellett volna ítélni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!