Norfleetet elküldte a Falco

Govens érkezésével nehéz szakmai döntést kellett hozni.

A Falco hivatalos oldalán jelentette be, hogy kezdeményezte Julian Norfleet szerződésének felbontását.

- Govens érkezésével nehéz szakmai döntést kellett hoznunk. Egyeztetettünk a vezetőedzővel, akinek javaslatára Julian Norfleet távozik klubunktól. A játékossal már a Szeged elleni győztes meccs után leültünk és kezdeményeztük a szerződés felbontását. A továbbiakat az ügynöksége bonyolítja. Ezúton is megköszönjük Julian munkáját, hiszen komoly érdemeket szerzett a 2017/2018-as bajnokság során, a magyar bajnoki- és kupaezüst kiharcolásában – tájékoztatta a honlapot Gráczer György ügyvezető.

Norfleetet elküldte a Falco
Nagy Jácint

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!