Megizzadtunk, de legyőztük a ZTE-t

Végig kiélezett meccset játszott egymással a Falco és a ZTE. A végén azonban a sárga-feketék örülhettek.

Charles Gosát továbbra is nélkülözve kellett ma a Falconak pályára lépnie. Legutóbb két pontos vereséget szenvedtek a szombathelyiek a ZTE otthonában így ma legalább 3 ponttal kellett nyernie a sárga-feketéknek, hiszen a mindkét nyolcba igyekvő csapat számára a végelszámolásban még fontos lesz az egymás elleni pontkülönbség.

A nemrég szétszéledt zalaiakat azonban nem lesz nehéz megverni – gondolhatta sok szombathelyi szurkoló, amire aztán a zalaiak rendre rácáfoltak. Hiába vezetett a Falco a meccs folyamán 10 ponttal is, a végén Délity vonalra lépése és Kálmán büntetői is kellettek, hogy végül biztosítsa a csapat a 3 pontos különbséget.

Bencze Tamás, a Falco edzője: Megérdemelten győztünk, ugyanakkor minden elismerésem a ZTE-nek. Kiívánom, hogy továbbra is ilyen jól játszanak, mert a magyar kosárlabdának szüksége van arra, hogy a ZTE és a Falco is nyolcban legyen.

Völgyi Péter, a ZTE edzője: Nagyon szoros meccs volt. A végén a kipontozódott embereinket nem tudtuk pótolni, de még így is egy "egy labdás" mérkőzést játszottunk.

Falco szova Kc - Zte Kc
Kálmán végül vállalta a játékot
Unger Tamás
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!