Sopronban lesz Horváth Zoltán végső nyughelye

Cecét január 6-án temetik.

Jövő héten szerdán, fél tizenkettőkor Sopronban, a Szent Mihály temetőben helyezik végső nyugalomra Horváth Zoltánt. A temető a Pozsonyi úton van, a 84-es főút Bécs felé vezető, a várost északról elkerülő szakasza mellett, jobb oldalon. A soproni vasútállomástól három megállót kell busszal a város felé menni (Festőköz), onnan az Ikvahíd nevű utcán, majd annak folytatásán mintegy 10 percet felfelé sétálni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!