A hétvégén péntektől vasárnapig az Arena Savariában rendezik a Pannon Kupa Nemzetközi Női Kézilabda Tornát, ezért elmarad a Falco-SZOVA KC Szombathely- Nyíregyháza összecsapás.
Jövő héten sem játszanak bajnokit a sárga-feketék, mivel az Enternet-NTE Hegyvidék csarnoka még nem készült el. Nem maradnak azonban meccs nélkül a szurkolók, hiszen november 26-án, szerdán este fél héttől az osztrák Güssing Knights csapatát fogadja a Falco.
A Falco - Nyíregyháza mérkőzést 2009. február 7-én, szombaton este hat órától, míg az EnterNet ellenit 2009. február 11-én, szerdán este hét órától pótolják.
További hír a csapat háza tájáról, hogy a Dombóvár elleni, idegenbeli találkozót az MTV 1 élőben közvetíti, ezért a meccs szombatról átkerült vasárnapra. Az új időpont: 2008. december 14. vasárnap, 12:45.