A Belgrádba beletörött a Falco bicskája

Holnap a bronzért játszik a Horváth Zoltán Emléktornán.

A XII. Horváth Zoltán Emléktorna második elődöntőjében a Falco KC 83-74-re kikapott az FMP Belgrade csapatától.

Falco KC Horváth Zoltán emléktorna
Váradi az emeleten
Mészáros D. Zsolt

A sárga-feketék az első negyedet még néggyel megnyerték, de utána hátrányba kerültek, ami a fordulás után tízpontosra duzzadt, innen pedig már nem volt visszaút.

Falco KC Horváth Zoltán emléktorna
Clark szaltó előtt
Mészáros D. Zsolt

A vasiak ellenfele a bronzmeccsen a BC GGMT Viena lesz.

Falco KC Horváth Zoltán emléktorna
Curic másodedző fejvakarása mutatja a gondokat
Mészáros D. Zsolt

Falco KC – FMP Belgrade 74-83 (18-14, 18-25, 19-26, 19-18)

A Szombathely pontszerzői: Keller 13, Perl 16, Váradi 7, Benke 8, Clark 6, Golomán 18, Barac 6. - tudósít a BB1.hu.

Falco KC Horváth Zoltán emléktorna
Golomán (a pad végén) hozta magát
Mészáros D. Zsolt

A szövegünk kevés, képünk viszont annál több van, a képre kattintva megnézheti a galériát.

Falco KC Horváth Zoltán emléktorna
A közönség együtt van
Mészáros D. Zsolt
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!