A FALCO erőcsatára, Borszéki Csaba három hete bajlódik sérüléssel. Csütörtökön MR vizsgálaton volt, ahol az orvosok megállapították, hogy kisebb gerincsérve van.
– Öt napig lézeres és infúziós kezelést kapok, ezen kívül járok gyógytornázni is. Eddig nagyon fájt a hátam, most ezeknek a terápiáknak a hatására már nem annyira. Egyelőre jövő hét elejéig semmilyen komoly mozgást nem végezhetek. Remélem, hogy az első bajnokinkon már én is ott lehetek a többiekkel a pályán – mondta honlapunknak Borszéki.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!