Tévés meccs lehet a kecskeméti és a megyei rangadó

Van esély rá, hogy a november 8-ai Univer-Falco KC és a november 19-ei Falco - Marc-Körmend bajnokikat műsorra tűzik az m2.

Eddig majd mindegyik bajnoki fordulóról közvetített a Magyar Televízió, így hamarosan képernyőre kerülhet a Falco KC Szombathely is. A sárga-feketéknek két meccsét is közvetítené az m2: november 8-án szombaton hattól a kecskeméti fellépésüket, majd rá másfél hétre szerdán szintén 18 órától a Sugár útról a bajnok Körmend elleni megyei rangadót. Ez persze még csak tervezet, a döntés a tévé kezében van.
Változhat az eredetileg november 23-ára kiírt FKC-ZTE bajnoki időpontja. A szombathelyiek valószínűleg 22-ére szombatra teszik meccsüket, mert az azt követő héten a Magyar Kupában is játszaniuk kell (az ellenfelet később sorsolják), ráadásul 28-án pénteken mennek Székesfehérvárra.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!