Nincs még új játékosa a Falco-nak

Mario Bosnjak régóta tartó sérülésével fontos poszton gyengültek meg a sárga-feketék, ezért most centereket keres a csapat. Gráczer Györgytől, a Falco KC Szombathely ügyvezetőjétől megtudtuk: egyelőre nem érkezett új játékos a gárdához, így a jól megszokott keret lép majd szombaton az Arena Savaria parkettjére, amikor is a Dombóvár lesz az ellenfele Kálmánéknak. Az ügyvezető hozzátette, hogy bár a rangadóig még egy nap hátra van, nem valószínű, hogy a szombati bajnokin új arccal találkoznak majd a szombathelyi drukkerek.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!