Magyar kupa visszavágó: a rend kedvéért?

Noha a Magyar kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén 47 pontos, 103-56 arányú vereséget szenvedett a Falco KC Szombathely kosárlabda csapata a bajnoki címvédő Albacomp otthonában. Mindennek ellenére szerdán ma fontos találkozót vívhat egymással a két csapat.

Noha a Magyar kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén 47 pontos, 103-56 arányú vereséget szenvedett a Falco KC Szombathely kosárlabda csapata a bajnoki címvédő Albacomp otthonában. Mindennek ellenére szerdán ma fontos találkozót vívhat egymással a két csapat.

A tét persze nem éppen a továbbjutó kilétének eldöntése lesz, mivel annak ellenére, hogy a labda gömbölyű és feladni soha sem szabad, reális esély nem sok van rá, hogy a szombathelyiek le tudják dolgozni tetemes hátrányukat. Azonban kitűnő alkalom kínálkozik arra, hogy a nemrégiben visszatérő Wiley még inkább beilleszkedjen a társaságba, sőt állóképességében az utóbbi napokban beállt pozitív változásairól is hű képet kapjunk.

Fontos lehet még az összecsapás taktikai szempontból is, mivel a két bajnokesélyes a sorsolás szeszélyének folytán szombaton Fehérvárott bajnoki mérkőzésen megütközni. Nos, ennek a derbinek már sokkal nagyobb lesz a tétje.

Persze a Falco táborban senki sem bánná, ha szerdán kisebb csodát láthatnánk a szurkolók a Sugár úton!

A találkozóra szerdán este 18 órai kezdettel kerül sor, a Sugár úti sportcsarnokban. A mérkőzés két kiváló játékvezetője dr. Valovics István és Várhalmi Zsolt lesznek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!