Ha még emlékszünk rá, Arnas Kazlauskas tagja volt a Falco 2008-as bajnokcsapatának. A litván játékos szombaton élőben nézte meg korábbi csapata meccsét a Kecskemét ellen. A klub hivatalos honlapjának elmondta, vállalkozó lett, és a francia Riviérán dolgozik 10-15 munkatársával, kertészkednek.
Vicces itt lenni, ugyanis már nem sokan ismernek meg. Ülök csendben a sarokban, és élvezem a meccset. Számomra fontos, hogy a Falco fejlődik, mint klub. Sok minden változott az én időm óta, például elkezdett Európában is játszani a csapat. Nagyon boldog vagyok, örülök a Falco sikereinek és annak is, hogy láthatom ezeket a találkozókat – mondta Arnas Kazlauskas.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!