U20: Két győzelem, egy vereség

A ZTE és a Kaposvár ellen gáláztak a fiatalok, majdnem a MAFC-meccs is meglett...

Magabiztos hazai győzelem

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – ZTE KK 85:58 (24:16, 25:19, 28:15, 8:8)

Morgen Ferdinánd Bajnokság (U20), 22. forduló
Szombathely
Vezette: Hernicz B., Kovács Z.

Falco KC: Kozma G. 14/3, Horváth B. 10/6, Hódi P. 15/9, Németh A. 15/6, Körömi L. 3 Csere: Gábor M. 12/6, Dancsecs A. 7/3, Németh Ba. 2, Kiss M. 0, Németh Be. 4, Kovács B. 2, Józsa Sz. 2. Edző: Váradi Kornél, Váradi Attila, Svajda Gábor.

Két vereség után újra győzelmet aratott a Falco. Jó ritmusban kezdtek a szombathelyi fiatalok, végig uralták a mérkőzést, és megérdemelten nyertek.

Átrohantunk a Kaposváron

Kaposvári KK - Falco Vulcano Energia KC Szombathely 41:101 (11:23, 10:34, 12:12, 8:32)

Morgen Ferdinánd Bajnokság (U20), 23. forduló
Kaposvár
Vezette: Söjtöry T., Lakos K.

Falco KC: Kozma G. 13/3, Horváth B. 8/6, Hódi P. 13/9, Németh A. 14/6, Körömi L. 9 Csere: Kovács B. 13/3, Dancsecs A. 8/6, Németh Ba. 0, Kiss M. 9/6, Németh Be. 14/3 Edző: Váradi Kornél, Váradi Attila, Svajda Gábor.

Magabiztos győzelemmel folytatta a bajnokságot a Falco. Az ellenfél az egyik kulcsjátékosát nélkülöző Kaposvár volt. Végig nagy iramban és agresszívan játszott a szombathelyi csapat, és magabiztos győzelmet aratott.

Megnyert meccset veszített el a Falco

MAFC Budapest - Falco Vulcano Energia KC Szombathely 80:79 (20:11, 19:26, 13:21, 28:21)

Morgen Ferdinánd Bajnokság (U20), 24. forduló
Budapest,
Vezette: Nepp L., Pohánka B.

Falco KC: Kozma G. 15/9, Kovács B. 17/9, Hódi P. 12, Németh A. 9/9, Körömi L. 2 Csere: Dancsecs A. 15/12, Horváth B. 0, Németh Ba. 2, Kiss M. 1, Németh Be. 4, Józsa Sz. 2, Körmendi B. -. Edző: Váradi Kornél, Váradi Attila.

Nehéz mérkőzés várt a Falco csapatára Budapesten. Jobban kezdte a mérkőzést a hazai csapat, majd faultproblémák miatt is szerkezetet váltott a szombathelyi együttes. Ebből pozitívan jött ki a Falco, és Dancsecs tripláinak köszönhetően átvette a vezetést. A harmadik és negyedik negyedben is jól működött az alacsony szerkezete a sárga-feketéknek, és magabiztos előnnyel vágtak neki a végjátéknak, amit végül mégis sikerült megfordítania a hazai csapatnak.